حمایت

حمایت

بسیار سپاسگزارم که به قسمت حمایت آمده‌اید . شما می‌توانید به روش‌های زیر از من حمایت کنید .

حمایت مالی

شما می‌توانید من را حمایت مالی کنید . حمایت‌های مالی شما تمامی هزینه‌های تولید سرویس و پروژه را پوشش خواهد داد و از طرفی دلگرمی برای من خواهد بود که به راهم ادامه دهم و باشم . این یکی از شیوه‌های مرسوم حمایت است . میتوانید از لینک زیر به صفحه من رفته و مبلغ دلخواه خود را اهدا نمایید .

https://www.payping.ir/d/wp0X

 

حمایت معنوی

حمایت‌ها تنها مالی نیست . گاهی حمایت‌های معنوی هم حساب هستند . می‌توانید به روش‌های زیر من را حمایت معنوی کنید .

اهدای کتاب،فیلم،موسیقی

می‌توانید به من کتاب هدیه کنید . با اشتیاق تمام و با یاد شما آن را مطالعه می‌کنم و براش پست وبلاگ میزنم و از شما تشکر می‌کنم . موسیقی و فیلم و آثار هنری نیز جزو این اهدا می‌باشند . شما می‌توانید از سایت فیدیبو،طاقچه،کتابراه برایم کتاب هدیه کنید. می‌توانید از اوپرا یا سکانس برایم فیلم قانونی بخرید و هدیه کنید . یا میتوانید اشراک نماوا یا فیلیمو برام خریداری کنید و اگر دوست دارین کمی هم از خونه بیرون برم پیشنهاد من به شما سینماتیکت می‌باشد . اگر دوست داشتید موسیقی به من هدیه کنید بیپ‌تیونز و بلندگو دو گزینه درجه یک می‌باشند . قبل از ارسال هدیه حتما با ایمیل زیر تماس بگیرید تا هماهنگی لازم برای دریافت هدیه انجام شود .

hatefweblog{at}gmail.com

کارت‌های هدیه

می‌توانید برای من کارت‌های هدیه تمامی فروشگاه‌ها و سرویس‌ها را ارسال کنید . این هم نوعی حمایت محسوب میشه . حتی کارت‌های تخفیف هم کاملا قبوله 🙂 بهم ایمیل بزنید

hatefweblog{at}gmail.com

 

کتاب،فیلم،موسیقی به من معرفی کنید

نیازی نیست همه شان را بخرید . تنها کافیست به من کتاب و فیلم و موسیقی معرفی کنید . با کمال میل همه‌شان را می‌بینم و لذت می‌برم با یاد شما. برای معرفی به آدرس زیر ایمیل بزنید .

hatefweblog{at}gmail.com

 

ایده باحالی دارین؟ جیز جالبی می‌دونین؟

به من ایمیل بزنین . اگر یک ایده خوب دارین یا یک چیزی پیدا کردین که می‌شه در موردش حرف زد یا یک چیز جالب می‌دونین بهم ایمیل بزنین تا یک پست بشه یا یک قسمت پادکست بشه یا یک ویدیو بلاگ بشه . من با کمال میل استقبال می‌کنم . بهم ایمیل بزنین

hatefweblog{at}gmail.com

 

بهم دلگرمی بدین! ایمیل بزنین!

دریافت ایمیل من رو ترغیب به ادامه راه می‌کنه . برام ایمیل بفرستین . یا از فرم تماس پیشنهاد بدین یا انتقاد کنین . من رو بسازین و با من حرف بزنین . حمایت گاهی کامل کردن می‌تونه باشه . بهم ایمیل بزنین به آدرس :

hatefweblog{at}gmail.com

 

باهام حرف بزنید

من در همه شبکه‌های اجتماعی حضور دارم و برای این کار همیشه وقت باز می‌کنم . مخصوصا در دیسکورد . دوست داشتید می‌تونید بیایین با هم صحبت کنیم . هم دل شما باز میشه و هم دل من .. بهم ایمیل بزنین تا بگم چه کار کنین

hatefweblog{at}gmail.com

 

من رو به بقیه نشون بدین

مطلبی رو از من دوست داشتین؟ اون رو به دوستانتون بفرستید . من رو در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و دوستانتون رو تگ کنید . مطالبم رو براشون بفرستید . برام کامنت بذارین و نشون بدین که هستین و دارین از کارم حمایت می‌کنین و حتما کارم انقدر خوب هست که برای دوستانتون فرستادین . من رو معرفی کنین و صفحاتم رو به اشتراک بگذارین . ریتوییت کنین یا استوری کنین یا دایرکت بدین . لایک کنید و صحبت کنید . من رو همرسانی کنید و نشون بدین که هستین تا من هم بدانم که چیز‌هایی که تولید می‌کنم به درد بخور هستند . نیازی نیست ایمیل بزنید . من همه ریتوییت‌ها و به اشتراک گذاشتن‌هاتون رو در شبکه‌های مجازی می‌بینم و لایک‌هاتون رو به جان می‌خرم .

 

یادگاری بدین

خیلی یادگاری‌ها رو دوست دارم . اگر خط خوبی دارین یا نوازنده هستید یا هرچیزی می تونین آثارتون رو یا به صورت الکترونیکی برام ارسال کنید یا اگر این آثار فیزیکی هستند می‌توانید برام پست کنید . من با کمال میل همه‌شان را دریافت می‌کنم و نگهشان می‌دارم . برای هماهنگی برام ایمیل ارسال کنید .

hatefweblog{at}gmail.com