پادکست‌ها

سلام . قسمت پنجم رادیو هاتف هم منتشر شد . از دست کسانی که ماسک نمی‌زنند و سلامتی بقیه را به خطر می‌اندازند ( سلامتی خودشون اصلا برای من اهمیتی نداره! ) حسابی عصبانی شدم . از تجربه‌ام گفتم که سوار مترو شدم . در مورد کتاب و کتاب خوندن صحبت کردم . در مورد تجربه شخصی تغییر و بهتون پیشنهاد دادم چطور عوض کردن دکوراسیون اتاقتون می‌تونه خیلی به روحیه تون کمک کنه . این پادکست رو گوش کنید علاقه‌مند میشین به مطالعه کتاب . و اینکه مرسی که گوشش می‌دین! تو فکر این هستم که یک برنامه جداگانه هم در قالب رادیوهاتف منتشر کنم . ببینم چه می‌شود . شاید از قسمت بعدی هم گوینده ثابت داشته باشیم در رادیو هاتف . حمایت‌هاتون رو فراموش نمی کنم . رادیو هاتف را گوش کنید در :

رادیو هاتف در اسپاتیفای

رادیو هاتف در گوگل پادکست

رادیو هاتف در اپل پادکست

رادیو هاتف در کست باکس

رادیو هاتف در رادیو پابلیک

رادیو هاتف در برکر

رادیو هاتف در استیتچر

رادیو هاتف در پاکت کست

رادیو هاتف در آنکر

پادکست‌ها

یک قسمت خاص و ساده ، بدون موسیقی تیتراژ آغازین و پایانی . بررسی یکی از دیدگاه‌های نیچه در مورد تکامل انسان و از بین رفتن انسان ضعیف و در مقابلش رقابت انسان‌های قوی و رسیدن به یک انسان برتر. نقدی بسیار ریشه‌ای در این قسمت به سهمیه‌های منطقه‌ای و خانواده شهدا و ایثارگران شده است که این سهمیه‌های مختلف باعث می‌شود ضربه بزرگی به جامعه علمی کشور وارد شود . از طرفی بررسی کردیم دامپینگ شغلی و دامپینگ بازار چه تاثیری بر حذف قوی‌ها می‌گذارد و چگونه یک ضعیف به راحتی با راه‌های غیر انسانی یک قوی را از میدان به در می‌کند و باعث پایین‌ آمدن کیفیت در جوامع می‌شود . کارمندی را در ایران بررسی کردم و نقدی بر کارمندان عرض کردم و پرسیدم که آیا این زندگی با این شرایط سخت اقتصادی برای یک کارمند عادلانه است و با نتیجه گیری هایی که کرده ام ، رسیدم به این مساله که بلی هست . این قسمت از رادیو هاتف اصلا سیاسی نیست و در حال نقد مردم و اجتماع ماست و به هیچ عنوان از هیچ حکومتی دفاع نمی‌کند و یا ماله نمی‌کشد و یا تقصیر ها را گردن شخصی نمی اندازد . برای اثر گذاری بیشتر موسیقی های بین پادکست را کم کرده ام که بتوانم بیشتر در مورد این موضوعات که این روزها حسابی دغدغه اصلی من است با شما درد دل کنم و صحبت کنم . امیدوارم که از قسمت چهارم رادیو هاتف خوشتان بیاید . حتما نقد و یا نظری داشتید کامنت کنید . اگر دوست دارید در مورد موضوعی که مورد علاقه شماست هم در رادیو هاتف صحبت کنم، با من تماس بگیرید . خوشحال می‌شوم که با آدم‌های زیادی تعاملات مختلف داشته باشم . زندگی مجموع همین تعاملات و بده بستان هاست و انسان هوشمند امروز به قول یوآل نوح هراری مدیون این توانایی انسان است که انسان می‌تواند غیبت کند ولی میمون‌ها نمی‌توانند غیبت کنند . بیشتر انتقال اطلاعات هم از همین غیبت کردن هاست و اینکه توضیح بدهیم دیگری چه گفت یا دیگری چه کار کرد. این شما و این هم لینک‌های قسمت چهارم رادیو هاتف.

رادیو هاتف در اسپاتیفای

رادیو هاتف در گوگل پادکست

رادیو هاتف در اپل پادکست

رادیو هاتف در کست باکس

رادیو هاتف در رادیو پابلیک

رادیو هاتف در برکر

رادیو هاتف در استیتچر

رادیو هاتف در پاکت کست

رادیو هاتف در آنکر

پادکست‌ها

همیشه فکر می‌کنم به عزیزانی که به این وبلاگ سر می‌زنند و به من لطف دارند همیشه . قسمت سوم رادیو هاتف را بعد از اتفاقات پر پیچ و خم زندگی ضبط کرده‌ام . شرایط سخت همیشه هستند و درست در وسط شرایط سخت ، این ساختن است که من را زنده نگه داشته است و از طرفی از حامی قدرتمند همیشگی خودم که همیشه من را تشویق به ساخت کرده تشکر بسیار ویژه دارم . قسمت سوم را هم تقدیم حضورتان می‌کنم . در مورد وبسایت صحبت کرده ام . اینکه وبسایت به چه درد ما می‌خورد و چگونه کار می‌کند . به صورت کاملا مبتدی و ساده . خیلی سختش هم نکردم . اگر میخواهید در مورد وبسایت‌ها بیشتر بدانید ، ویدیو برایش دارم که بزودی منتشر می‌شود و اگر دوست داشتید می‌توانید این ویدیو را مشاهده بفرمایید . در مورد کتاب ملت عشق پستی سیاهه کرده بودم و همچنین نسخه صوتی پست را نیز در آن گذاشته بودم که تصمیم گرفتم در این پادکست از آن صدا استفاده کنم . پس شما به نوعی پست صوتی کتاب ملت عشق را می‌توانید در این پادکست هم بشنوید . بدون شک منتظر نظرات زیبای شما نیز برای بهتر شدن پادکست هستم .

لینک پادکست رادیو هاتف در شبکه‌های پادکست مختلف:

رادیو هاتف در اسپاتیفای

رادیو هاتف در گوگل پادکست

رادیو هاتف در اپل پادکست

رادیو هاتف در کست باکس

رادیو هاتف در رادیو پابلیک

رادیو هاتف در برکر

رادیو هاتف در استیتچر

رادیو هاتف در پاکت کست

رادیو هاتف در آنکر

پادکست‌ها

و این هم قسمت دوم رادیو هاتف تقدیم شما . در این قسمت در مورد مردی به نام اوه صحبت کردیم که به پست وبلاگ هم لینک شده و می‌توانید آن را مطالعه کنید . اما در پادکست به طور خلاصه پرداخته شده باشد که مورد توجه قرار بگیرد . و بعد برای شما عزیزان که هیچ پیش زمینه‌ای در مورد لینوکس ندارید صحبت شده و توضیح دادم که لینوکس چیست و چرا باید آن را نصب کنیم . بزودی ویدیو‌های آموزشی مخصوص لینوکس را هم قرار می‌دهم که اگر دوست داشتید بیشتر آشنا بشید از این طریق بتوانم شما را وارد دنیای جدیدی از کامپیوتر کنم . و درنهایت می‌دانید که لطف دارید که به این پادکست گوش می‌دهید .

لینک پادکست رادیو هاتف در شبکه‌های پادکست مختلف:

رادیو هاتف در اسپاتیفای

رادیو هاتف در گوگل پادکست

رادیو هاتف در اپل پادکست

رادیو هاتف در کست باکس

رادیو هاتف در رادیو پابلیک

رادیو هاتف در برکر

رادیو هاتف در استیتچر

رادیو هاتف در پاکت کست

رادیو هاتف در آنکر

پادکست‌ها

قسمت اول رادیو هاتف را تقدیمتان می‌کنم . امیدوارم که توانسته باشم حرکتی را در پادکست‌ها شروع کرده باشم و به نسبت ۱۰۲۴ یک قدم پیشرفت کرده باشم . در این پادکست در مورد اینکه آیا شما برده رسانه هستید و یا رسانه برده شماست صحبت کردم . چگونه یک رسانه می‌تونه حتی سلیقه شما رو تغییر بده و چیزی کنه که خودش می‌خواد . اول می‌گه ایکس خوب است . بعد ایکس را کاری می‌کنه که شما دنبالش کنید و از این حرکت شما پول در می‌آره . بعد در مورد سود ویروس کرونا صحبت کردم . اینکه یک ویروس باید بیاد تا ما رو از خواب بیدار کنه و حتی شاید تاسف باید خورد که خیر . بیدارمان هم نکرده . خواب ما سنگین تر از قدرت سیلی کرونا بود . انتقام طبیعت از نوع بشر . و درنهایت افتضاحی که سانسورچی درست کرد و باعث شد یک شرکت بی نام و نشان به اسم شکار اطلاعات ۴۲ میلیون ایرانی را توسط تلگرام‌های غیر رسمی جمع و در نهایت به هکر ها بفروشه .  کابوسی کامل ولی حقیقی …

امیدوارم از شنیدن این پادکست لذت ببرید . نظراتتون پادکست رو بهتر می‌کنه . لینک‌ پروفایل پادکست را در زیر قرار داده‌ام که می‌توانید به قسمت آخر آنها گوش کنید.

رادیو هاتف در اسپاتیفای

رادیو هاتف در گوگل پادکست

رادیو هاتف در اپل پادکست

رادیو هاتف در کست باکس

رادیو هاتف در رادیو پابلیک

رادیو هاتف در برکر

رادیو هاتف در استیتچر

رادیو هاتف در پاکت کست

رادیو هاتف در آنکر

 

پادکست‌ها

رادیو هاتف پادکست جدید من بزودی از تمامی سرویس‌های پادکست منتشر خواهد شد . رادیو هاتف پادکست متفاوت با کیفیت فنی به نسبت بهتر از ۱۰۲۴ منتشر خواهد شد . در رادیو هاتف تنظیمات و میکروفون‌ها را ارتقا دادم و سعی کردم انرژی بیشتری برای ساخت دمو‌های مختلف به کار بگیرم . ارتقای سیستم هم کمک بسزایی برای کار انجام داد و امیدوارم که مجددا مشکلاتی مثل سوختن میکروفون و این قبیل اشکالات مجددا رخ ندهد. در رادیوهاتف قصد دارم از مسایلی که در روز برایم اتفاق افتاده و شاید تجربه‌ای از آنها کسب کردم و دوست دارم در قالب صوت این تجربه رو انتقال بدم صحبت کنم . مسایلی که شاید دانستن آنها به درد شما بخورد و برای شما تجربه حاصل کند . اما لزوما همیشه در مورد خودم صحبت نمی‌کنم . همیشه اگر اخبار مهمی وجود داشته باشه در مورد اون هم صحبت خواهم کرد . گاهی ممکنه در مورد آی تی و کامپیوتر صحبت کنم . نکاتی که تجربه کردم رو بازگو کنم . نه در نقش یک استاد بلکه صرفا در نقش کسی که در حال انتقال دادن تجربیات خودش از طریق یک پادکست هست . اگر آشپزی کنم و یا کتابی بخونم دوست دارم در این پادکست با شما هم شریک بشم . ایده‌هایی برای کارها ارایه بدم و دوست دارم پادکستی رو بسازم که شنوندگانش با آن احساس صمیمیت و نزدیکی کنند . در رادیوهاتف ما میهمان برنامه هم خواهیم داشت و یک پادکست جمع و جور را سعی می‌کنم در مدت زمان‌های کوتاهی پخش کنم تا اگر دوست داشتید گوش کنید . ممنون می‌شم نظراتتون رو چه در شبکه‌های اجتماعی و چه در ایمیل و چه حتی در نظرات پست پادکست برام ارسال کنید . رادیو هاتف بزودی منتشر خواهد شد . امیدوارم که آن را دوست داشته باشید .

پادکست‌ها

 

بعد از یک غیبت خیلی طولانی میهمان گوش‌هاتون شدیم . نباید این نبودن طولانی می‌شد اما با توجه به نظراتی که خودتون دادید قسمت مربوط به سربازی هرگز پخش نشد . پس با قسمت چهاردهم که در مورد بازی و بازی کردن هست در خدمتتون هستیم . امیدوارم توی این پادکست حرفهایی رو گفته باشم که به درد افرادی بخوره که دوست دارن بازی کنند . یا با بازی آشنایی ندارند و دوست دارند اطلاعاتی در موردش کسب کنند . صحبت در مورد بازی خیلی ساده و مبتدیه و پادکست تخصصی در مورد بازی نیست . صرفا یک سری بدیهیات رو گفتم و یک سری صحبت‌هایی با گیمرها کردم و خواستم برای کسانی که زیاد اهل بازی کردن نیستند یک کمی دنیای بازیها رو بازتر کنم . امیدوارم که تونسته باشم این کار رو انجام بدم . دوست داشتید حتما در اسپاتیفای فالوم کنید و ممنون میشم اگر به دوستانتون هم پیشنهاد بدید که بیان و گوش کنند . آدرس صفحه‌های اجتماعی من انتهای وبلاگ هست.

ضمنا این پادکست یک نسخه پلاس هم دارد که می‌توانید از این لینک بشنوید . مصاحبه من با یکی از دوستان گیمرم

بشنوید در : برکر ،  گوگل‌پادکست ، پاکت‌کست ، رادیو‌پابلیک ، اسپاتیفای

لینک قسمت ۱۴ در اسپاتیفای

نکته مهم : تمامی موسیقی‌هایی که در پادکست می‌شنوید به صورت کاملا قانونی از سایت‌های معتبر خریداری شده است

نظرات شما بی‌شک خوشحالم می‌کند .

پادکست‌ها

یک خبر خوب براتون دارم و اون معرفی یک پادکست کمکی جدید به اسم ۱۰۲۴پلاس هست . پادکست ۱۰۲۴ پلاس مینی‌پادکست‌های مستقل و یا حتی پادکست‌های وابسته‌ای هستند که به کمک ۱۰۲۴ می‌آیند . ما در ۱۰۲۴پلاس محتواهای شاید کوچکتر تولید کنیم که از خط اصلی برنامه ۱۰۲۴ جداست . ۱۰۲۴ پلاس در اصل مینی پادکست‌هایی است که در پادکست اصلی نیستند اما اگر دوست داشتید در رابطه با موضوعات مختلف صبحت شده است. و یا برنامه‌هایی است که ممکنه شما برای ما ارسال کرده باشید و ما با انجام تغییراتی در زیرمجموعه ۱۰۲۴ پلاس منتشر کنیم . از طرفی ۱۰۲۴پلاس شامل پادکست‌های اضافی و پیوستی پادکست‌های ۱۰۲۴ است . یعنی اگر در ۱۰۲۴ قسمتی بود که نیاز به پادکست کمکی داشت نسخه‌ کمکی در قالب ۱۰۲۴ پلاس منتشر خواهد شد . معمولا در صورتی که تایم پادکست‌ها بیشتر از حد شوند و یا گفتگویی داخلش باشد که شنونده شاید دوست نداشته باشد بشنود در قالب ۱۰۲۴پلاس منتشر می‌شوند که شنونده به طور کامل و انتخابی به پادکست ۱۰۲۴پلاس گوش کند.  این مقدمه و توضیحات ۱۰۲۴پلاس .

و اما این قسمت اول ۱۰۲۴ پلاس است  . این قسمت متصل به قسمت ۱۴ پادکست ۱۰۲۴ است که مرتبط با گیم بود . لینک پادکست اصلی ۱۰۲۴ رو پایین گذاشتیم . ۱۰۲۴پلاس رو تازه راه‌اندازی کردیم و فعلا فقط لینک اسپاتیفای اون موجوده که بزودی توی اپ‌های پادکست دیگر مثل اپل پادکست و یا گوگل پادکست هم در دسترستون قرار میدیم که بتونید اون رو بشنوید . اما ما نسخه دانلودی رو هم گذاشتیم که اگر دوست داشتید این پادکست رو دانلود کنید چون هنوز این پادکست توی سرویسهای پادکست دیگه فعال نشده می‌تونید اگر اسپاتیفای ندارید ، فایل پادکست رو دانلود کنید .

لینک قسمت ۱۴ هزار و بیست و چهار

در Spotify گوش کنید

از لینک مستقیم دانلود کنید

با رفتن به ادامه مطلب می‌توانید همینجا به این قسمت گوش کنید

ادامه مطلب

پادکست‌ها

پادکست هزار و بیست و چهار مدتی‌ست منتشر شده است . تا به امروز که من این پست را می‌نویسم ۱۳ قسمت از ۱۰۲۴ گذشته . از این پس ۱۰۲۴ در این وبسایت منتشر خواهد شد . می‌توانید با دنبال کردن این وبلاگ به پادکست‌ها دسترسی داشته باشید . تمامی قسمت‌ها موجود نیست . می‌توانید قسمت‌های قبل از ۱۳  رو از لینک‌های زیر ببینید :

لینک آنکر

لینک اسپاتیفای

لینک رادیو پابلیکقسمت‌های ۱۰۲۴ در رادیو پابلیک

لینک پاکت‌کست

لینک گوگل پادکست

لینک برکر

امیدوارم دوست داشته باشید .

پادکست‌ها

پادکست۱۰۲۴ - قسمت سیزدهم

به نظر شما لزوما اختراعات بزرگ منجر به مرگ می‌شوند؟
به نظر شما آیا اختراع کردن هم مانند تصادفات رانندگی کار خطرناکیست؟

در این قسمت در مورد کسانی صحبت کردیم که زیادی در اختراع کردن خوش‌شانس نبودند!

بشنوید در : برکر ،  گوگل‌پادکست ، پاکت‌کست ، رادیو‌پابلیک ، اسپاتیفای

دانلود از لینک مستفیم

نکته مهم : تمامی موسیقی‌هایی که در پادکست می‌شنوید به صورت کاملا قانونی از سایت‌های معتبر خریداری شده و در پادکست قرار داده شده است و هیچ محتوایی در ۱۰۲۴ غیرقانونی دانلود نشده و پادکست ۱۰۲۴ هرگز دزدی نمی‌کند . پس بافرهنگ باشیم و اگر پادکست می‌سازیم دزدی نکنیم 🙂 

نظرات شما بی‌شک خوشحالم می‌کند .