کوتاه از هاتف

هاتف هستم، فعال در سایت (بزودی)، شهروند آنلاین، توسعه‌دهنده، عاشق کتاب، پادکست، نرد، منتقد همه چیز و همه کس و هر وضع موجود، جستجوگر، کاوشگر، علاقه به داشتن یک تکه زمین برای کاشت .

کوتاه درباره این سایت

علاقه به نوشتن، هیچ‌گاه در من از بین نرفت. همواره دوست دارم بنویسم. وب‌سایت نوشته‌هایم را جدای از وب‌سایت کاری نمودم تا در آنجا بیشتر در مسائل کاری و امور کاری فعالیت داشته باشم. اما نوشته‌هایم را در این وبسایت آوردم تا یک فضایی صمیمی برای ذخیره نوشته‌هایم داشته باشم. از آنجایی که آدرس قبلی بنده (hatefblog.ir) بزودی برای همیشه آزاد می‌شود ، فعلا تا اطلاع ثانوی روی این وب‌سایت قرار دادم تا زمانی که وقت پایان آن برسد. و اما بیشتر بگویم در مورد این وب‌سایت. این وب‌سایت محل انتشار نوشته‌های من در مورد موضوعات روز، نظرات، ایده‌ها، کشفیات، نق‌ها و همچنین کتاب‌ها و فیلم‌هایی که خوانده‌ام یا دیده‌ام. در بخش‌های زیر :

نوشته‌ها
در این قسمت می‌توانید نوشته‌هایم را بخوانید. کلیه موضوعاتی که در شکل نوشته هستند در این بخش از وبسایت هستند. در انتهای هر نوشته، چیزی به نام برچسب وجود دارد. شما می‌توانید با کلیک بر روی برچسب‌های هر نوشته، نوشته‌های آن دسته و برچسب را مشاهده کنید. یا می‌توانید با مراجعه به بخش صفحات، دسته‌بندی دقیق‌تری از نوشته‌ها را مشاهده کنید.

کتاب
درباره کتاب‌هایی که اخیرا مطالعه نموده‌ام، در این بخش خواهم نوشت.

فیلم
فیلم‌هایی که اخیرا مشاهده نموده‌ام را در این بخش معرفی و به بررسی آنها خواهم پرداخت.

قاب
در این بخش به معرفی وبلاگ‌های مفید برای خودم، و همچنین برای شما خواهم پرداخت. وبلاگ‌هایی با قلم‌های خوب و یا موضوعات آموزشی که دیدتان را نسبت به زندگی عوض و یا بهتر نماید. همچنین در بخش قاب به معرفی صفحات مجازی که برای بنده و شما دوستان عزیز مفید هستند خواهم پرداخت. در صورتی که وبلاگ و یا صفحه اجتماعی مفیدی دارید، می‌توانید از صفحه تماس با من، آن را درمیان بگذارید. پس از بررسی، آدرس شما را در قاب معرفی خواهم نمود.

آثار
تصاویر، موسیقی، پست‌های صوتی، نقاشی و هرچیزی که اثر من است، در این بخش دسته بندی شده است.

صفحات
این بخش بسیار مهمی است. شما می‌توانید در این بخش از وب‌سایت، صفحات را مشاهده کنید. هر صفحه می‌تواند یک محتوای خاص داشته و یا دسته‌ای از محتواها را به صورت زیر هم و صفحه‌بندی داشته باشد. بطور مثال صفحه داستان، شامل تمامی داستان‌های کوتاه و بلندی است که اینجانب، عاشق نویسندگی، آنها را سیاهه نمودم. می‌توانید آنها را به ترتیب زمان، از جدید به قدیم، مطالعه نمایید.

امیدوارم این وب‌سایت، و نوشته‌هایم را انقدر دوست داشته باشید که همیشه به آن سر بزنید. 🧡🧡

 

هاتف را از کجا پیدا کنیم؟

می‌توانید صفحه تماس با من را ببینید. همچنین می‌توانید با مراجعه به وبسایت کاری بنده (hatef724.ir) از امکانات بیشتر جهت تماس با من استفاده نمایید.